عکس دکتر زهرا کمیجانی

دکتر زهرا کمیجانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا کمیجانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا کمیجانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم، 188 شرقی رحمانی، داخل کوچه، داروخانه مینا، ساختمان پزشکان 105، طبقه 4
 • 0
 • 02177736258
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 79940
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا کمیجانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا کمیجانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا کمیجانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا کمیجانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا کمیجانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا کمیجانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا کمیجانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا کمیجانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا کمیجانی به آدرس تهران، تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم، 188 شرقی رحمانی، داخل کوچه، داروخانه مینا، ساختمان پزشکان 105، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا کمیجانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا کمیجانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا کمیجانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا کمیجانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا کمیجانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زهرا کمیجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا کمیجانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا کمیجانی کجاست؟

مطب دکتر زهرا کمیجانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم، 188 شرقی رحمانی، داخل کوچه، داروخانه مینا، ساختمان پزشکان 105، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا کمیجانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا کمیجانی که 0 - 02177736258 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا کمیجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا کمیجانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کمیجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا کمیجانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا کمیجانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا کمیجانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا کمیجانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس