X
عکس دکتر زهرا مهدی پور

دکتر زهرا مهدی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مهدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مرودشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا مهدی پور نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • مرودشت، خیابان مسجد جامع، جنب کلینیک سونوگرافی دکتر نوری
 • 09178389110
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 128051
 • مرودشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مهدی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا مهدی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا مهدی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا مهدی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا مهدی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا مهدی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا مهدی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا مهدی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا مهدی پور به آدرس مرودشت، خیابان مسجد جامع، جنب کلینیک سونوگرافی دکتر نوری، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا مهدی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا مهدی پور تنها بیماران مرودشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا مهدی پور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مرودشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مرودشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا مهدی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا مهدی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر زهرا مهدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا مهدی پور در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مرودشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا مهدی پور کجاست؟

مطب دکتر زهرا مهدی پور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مرودشت فعالیت میکند، مرودشت، خیابان مسجد جامع، جنب کلینیک سونوگرافی دکتر نوری واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا مهدی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا مهدی پور که 09178389110 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا مهدی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا مهدی پور، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مرودشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مهدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا مهدی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا مهدی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا مهدی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا مهدی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس