عکس دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مصطفوی مشهدی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس ۸و۱۰، ساختمان شماره ۱۲، طبقه دوم، پلاک ۱۰
 • 0
 • 05132252255
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 15850
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا مصطفوی مشهدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا مصطفوی مشهدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا مصطفوی مشهدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی به آدرس مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس ۸و۱۰، ساختمان شماره ۱۲، طبقه دوم، پلاک ۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا مصطفوی مشهدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا مصطفوی مشهدی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا مصطفوی مشهدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا مصطفوی مشهدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی کجاست؟

مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس ۸و۱۰، ساختمان شماره ۱۲، طبقه دوم، پلاک ۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی که 0 - 05132252255 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا مصطفوی مشهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مصطفوی مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا مصطفوی مشهدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا مصطفوی مشهدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس