عکس دکتر زهرا مرحمتی

دکتر زهرا مرحمتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مرحمتی دکترای روانشناسی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا مرحمتی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • شیراز، بلوار زرهی، بین خیابان فلاحی و کلاهدوز، روبه روی کوچه ۶۰، ساختمان سارا و آیدا، طبقه ۳
 • 09029025205
 • 0
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 4238
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا مرحمتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا مرحمتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر زهرا مرحمتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا مرحمتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا مرحمتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا مرحمتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا مرحمتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا مرحمتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا مرحمتی به آدرس شیراز، بلوار زرهی، بین خیابان فلاحی و کلاهدوز، روبه روی کوچه ۶۰، ساختمان سارا و آیدا، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا مرحمتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا مرحمتی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا مرحمتی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا مرحمتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا مرحمتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر زهرا مرحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا مرحمتی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا مرحمتی کجاست؟

مطب دکتر زهرا مرحمتی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار زرهی، بین خیابان فلاحی و کلاهدوز، روبه روی کوچه ۶۰، ساختمان سارا و آیدا، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا مرحمتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا مرحمتی که 09029025205 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا مرحمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا مرحمتی، دکترای روانشناسی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مرحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا مرحمتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا مرحمتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا مرحمتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا مرحمتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس