X
عکس دکتر زهرا صیادی

دکتر زهرا صیادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا صیادی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا صیادی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف 5، ساختمان بهار، طبقه 2
 • 0
 • 05138400315
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 53939
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا صیادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا صیادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر زهرا صیادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زهرا صیادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا صیادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا صیادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا صیادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا صیادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا صیادی به آدرس مشهد، احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف 5، ساختمان بهار، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا صیادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا صیادی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا صیادی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا صیادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا صیادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زهرا صیادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا صیادی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا صیادی کجاست؟

مطب دکتر زهرا صیادی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف 5، ساختمان بهار، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا صیادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا صیادی که 0 - 05138400315 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا صیادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا صیادی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا صیادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا صیادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا صیادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا صیادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا صیادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس