عکس دکتر زهرا شاطری

دکتر زهرا شاطری

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا شاطری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا شاطری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 4، واحد 403
 • 0936042112
 • 02632263777
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 28340
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا شاطری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا شاطری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا شاطری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا شاطری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا شاطری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا شاطری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا شاطری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا شاطری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا شاطری به آدرس کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 4، واحد 403، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا شاطری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا شاطری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا شاطری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا شاطری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا شاطری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زهرا شاطری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا شاطری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا شاطری کجاست؟

مطب دکتر زهرا شاطری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 4، واحد 403 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا شاطری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا شاطری که 0936042112 - 02632263777 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا شاطری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا شاطری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شاطری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا شاطری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا شاطری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا شاطری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا شاطری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس