عکس دکتر زهرا سلطانی

دکتر زهرا سلطانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سلطانی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا سلطانی نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه همکف
 • 0
 • 02144033755
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 101691
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سلطانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا سلطانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا سلطانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا سلطانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا سلطانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا سلطانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا سلطانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا سلطانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا سلطانی به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا سلطانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا سلطانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا سلطانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا سلطانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر زهرا سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا سلطانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا سلطانی کجاست؟

مطب دکتر زهرا سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان فدک، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا سلطانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا سلطانی که 0 - 02144033755 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا سلطانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا سلطانی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا سلطانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا سلطانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا سلطانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا سلطانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس