عکس دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سعادتی متخصص کودکان و نوزادان در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا سعادتی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سعادتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا سعادتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا سعادتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا سعادتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا سعادتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا سعادتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا سعادتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا سعادتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا سعادتی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا سعادتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا سعادتی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا سعادتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا سعادتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا سعادتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر زهرا سعادتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا سعادتی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا سعادتی کجاست؟

مطب دکتر زهرا سعادتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا سعادتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا سعادتی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا سعادتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا سعادتی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سعادتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا سعادتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا سعادتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا سعادتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا سعادتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس