عکس دکتر زهرا سادات سبزپوشان

دکتر زهرا سادات سبزپوشان

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سادات سبزپوشان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا سادات سبزپوشان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بوشهر، خیابان سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان پزشکان بانک شهر، طبقه چهارم واحد 401
 • 0
 • 07733662409
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 118711
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا سادات سبزپوشان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا سادات سبزپوشان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا سادات سبزپوشان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا سادات سبزپوشان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا سادات سبزپوشان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا سادات سبزپوشان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا سادات سبزپوشان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا سادات سبزپوشان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان پزشکان بانک شهر، طبقه چهارم واحد 401، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا سادات سبزپوشان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا سادات سبزپوشان تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا سادات سبزپوشان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا سادات سبزپوشان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا سادات سبزپوشان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زهرا سادات سبزپوشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا سادات سبزپوشان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان کجاست؟

مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان پزشکان بانک شهر، طبقه چهارم واحد 401 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان که 0 - 07733662409 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات سبزپوشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات سبزپوشان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات سبزپوشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا سادات سبزپوشان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا سادات سبزپوشان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا سادات سبزپوشان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا سادات سبزپوشان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس