عکس دکتر زهرا رنجبر

دکتر زهرا رنجبر

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا رنجبر متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا رنجبر نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر
 • 0
 • 03432483278
 • متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت
 • نظام پزشکی: 38818
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا رنجبر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا رنجبر

پزشک پرطرفدار
بیش از 81% مراجعین، دکتر زهرا رنجبر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا رنجبر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا رنجبر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا رنجبر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا رنجبر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا رنجبر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا رنجبر به آدرس کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا رنجبر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا رنجبر تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا رنجبر به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا رنجبر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا رنجبر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت دریافت کنند.

دکتر زهرا رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا رنجبر در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا رنجبر کجاست؟

مطب دکتر زهرا رنجبر به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا رنجبر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا رنجبر که 0 - 03432483278 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا رنجبر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا رنجبر، متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ بینی و سینوزیت، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا رنجبر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا رنجبر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا رنجبر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا رنجبر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس