عکس دکتر زهرا دیالمه

دکتر زهرا دیالمه

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا دیالمه متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا دیالمه نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 4
 • 0
 • 07132360631
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 96265
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا دیالمه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا دیالمه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا دیالمه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا دیالمه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا دیالمه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا دیالمه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا دیالمه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا دیالمه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا دیالمه به آدرس شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا دیالمه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا دیالمه تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا دیالمه به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا دیالمه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا دیالمه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر زهرا دیالمه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا دیالمه در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا دیالمه کجاست؟

مطب دکتر زهرا دیالمه به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا دیالمه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا دیالمه که 0 - 07132360631 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا دیالمه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا دیالمه، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دیالمه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا دیالمه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا دیالمه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا دیالمه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا دیالمه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس