عکس دکتر زهرا حسینیان

دکتر زهرا حسینیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا حسینیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا حسینیان نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد طبقه دوم
 • 09309560540
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 125947
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا حسینیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا حسینیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 51% مراجعین، دکتر زهرا حسینیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا حسینیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا حسینیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا حسینیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا حسینیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا حسینیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا حسینیان به آدرس بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا حسینیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا حسینیان تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا حسینیان به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا حسینیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا حسینیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر زهرا حسینیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا حسینیان در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا حسینیان کجاست؟

مطب دکتر زهرا حسینیان به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا حسینیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا حسینیان که 09309560540 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا حسینیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا حسینیان، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حسینیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا حسینیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا حسینیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا حسینیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا حسینیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس