عکس دکتر زهرا حاجی هاشمی

دکتر زهرا حاجی هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا حاجی هاشمی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا حاجی هاشمی نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • تهران، خیابان میرداماد، بین میدان محسنی، شریعتی، پلاک 24، طبقه 3، بالای بانک توسعه صادرات ایران
 • 0
 • 02122915213
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 62450
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا حاجی هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا حاجی هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا حاجی هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا حاجی هاشمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا حاجی هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا حاجی هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا حاجی هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا حاجی هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی به آدرس تهران، خیابان میرداماد، بین میدان محسنی، شریعتی، پلاک 24، طبقه 3، بالای بانک توسعه صادرات ایران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا حاجی هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا حاجی هاشمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا حاجی هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا حاجی هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا حاجی هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر زهرا حاجی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا حاجی هاشمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی کجاست؟

مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان میرداماد، بین میدان محسنی، شریعتی، پلاک 24، طبقه 3، بالای بانک توسعه صادرات ایران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی که 0 - 02122915213 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا حاجی هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا حاجی هاشمی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا حاجی هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا حاجی هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا حاجی هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس