X
عکس دکتر زهرا جوزانی کهن

دکتر زهرا جوزانی کهن

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا جوزانی کهن متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا جوزانی کهن نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، بعد از خیابان مجد، ساختمان 107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم
 • 0
 • 02122378059
 • متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی
 • نظام پزشکی: 84747
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا جوزانی کهن

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا جوزانی کهن

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر زهرا جوزانی کهن را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 83% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا جوزانی کهن ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا جوزانی کهن، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا جوزانی کهن چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا جوزانی کهن، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا جوزانی کهن انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا جوزانی کهن به آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، بعد از خیابان مجد، ساختمان 107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا جوزانی کهن رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا جوزانی کهن تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا جوزانی کهن به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا جوزانی کهن، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا جوزانی کهن مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فوق آنژیوپلاستی دریافت کنند.

دکتر زهرا جوزانی کهن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا جوزانی کهن در زمینه متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا جوزانی کهن کجاست؟

مطب دکتر زهرا جوزانی کهن به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، بعد از خیابان مجد، ساختمان 107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا جوزانی کهن، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا جوزانی کهن که 0 - 02122378059 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا جوزانی کهن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا جوزانی کهن، متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جوزانی کهن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا جوزانی کهن

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا جوزانی کهن کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا جوزانی کهن امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا جوزانی کهن فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس