عکس دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، احمدآباد، پرستار3، کوچه اول، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی
 • 0
 • 05138414448
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان
 • نظام پزشکی: 87421
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی به آدرس مشهد، احمدآباد، پرستار3، کوچه اول، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق قلب کودکان دریافت کنند.

دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی کجاست؟

مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، پرستار3، کوچه اول، پلاک 13، روبه روی داروخانه دکتر ابراهیمی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی که 0 - 05138414448 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا بیگم موسوی عمادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس