عکس دکتر زهرا امامی

دکتر زهرا امامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا امامی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا امامی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • قم، میدان شهید صدوقی، داروخانه امام رضا، طبقه دوم، واحد 8
 • 0
 • 02532941241
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 118551
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا امامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا امامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا امامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا امامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا امامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا امامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا امامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا امامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا امامی به آدرس قم، میدان شهید صدوقی، داروخانه امام رضا، طبقه دوم، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا امامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا امامی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا امامی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا امامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا امامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر زهرا امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا امامی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا امامی کجاست؟

مطب دکتر زهرا امامی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان شهید صدوقی، داروخانه امام رضا، طبقه دوم، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا امامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا امامی که 0 - 02532941241 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا امامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا امامی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا امامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا امامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا امامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا امامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس