عکس دکتر زهرا البرزی

دکتر زهرا البرزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا البرزی متخصص قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا البرزی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش
 • 09010979927
 • 07136517573
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 120997
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا البرزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا البرزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا البرزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا البرزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا البرزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا البرزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا البرزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا البرزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا البرزی به آدرس شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا البرزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا البرزی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا البرزی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا البرزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا البرزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر زهرا البرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا البرزی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا البرزی کجاست؟

مطب دکتر زهرا البرزی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا البرزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا البرزی که 09010979927 - 07136517573 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا البرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا البرزی، متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا البرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا البرزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا البرزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا البرزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا البرزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس