عکس دکتر زهرا اطاعتی

دکتر زهرا اطاعتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا اطاعتی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا اطاعتی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینی کده، ساختمان پزشک، نیم طبقه اول
 • 09357306985
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 36662
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا اطاعتی

در حال دریافت اطلاعات...

مطب تا 25 مهر ماه تعطیل می باشد

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

مطب تا 25 مهر ماه تعطیل می باشد

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا اطاعتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 58% مراجعین، دکتر زهرا اطاعتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا اطاعتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا اطاعتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا اطاعتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا اطاعتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا اطاعتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا اطاعتی به آدرس بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینی کده، ساختمان پزشک، نیم طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا اطاعتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا اطاعتی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا اطاعتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا اطاعتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا اطاعتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زهرا اطاعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا اطاعتی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا اطاعتی کجاست؟

مطب دکتر زهرا اطاعتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینی کده، ساختمان پزشک، نیم طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا اطاعتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا اطاعتی که 09357306985 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا اطاعتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا اطاعتی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اطاعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا اطاعتی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر زهرا اطاعتی به شرح زیر میباشد

مطب تا 25 مهر ماه تعطیل می باشد

ارسال آزمایش به دکتر زهرا اطاعتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا اطاعتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس