عکس دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا ابوالپور مشیزی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهرا ابوالپور مشیزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهرا ابوالپور مشیزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا ابوالپور مشیزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی به آدرس کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا ابوالپور مشیزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا ابوالپور مشیزی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا ابوالپور مشیزی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا ابوالپور مشیزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی کجاست؟

مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی که 0 - 03432478503 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا ابوالپور مشیزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ابوالپور مشیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا ابوالپور مشیزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا ابوالپور مشیزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس