X
عکس دکتر زاهد کریمی

دکتر زاهد کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زاهد کریمی فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زاهد کریمی نوبت بگیرید.

  • خون و سرطان
  • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه اسفندیاری، پشت آزمایشگاه دکتر موسوی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه سوم
  • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر زاهد کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زاهد کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر زاهد کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زاهد کریمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زاهد کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زاهد کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زاهد کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زاهد کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زاهد کریمی به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه اسفندیاری، پشت آزمایشگاه دکتر موسوی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زاهد کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زاهد کریمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زاهد کریمی به عنوان یک پزشک فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زاهد کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زاهد کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر زاهد کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زاهد کریمی در زمینه فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زاهد کریمی کجاست؟

مطب دکتر زاهد کریمی به عنوان یک پزشک فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه اسفندیاری، پشت آزمایشگاه دکتر موسوی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زاهد کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زاهد کریمی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زاهد کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زاهد کریمی، فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زاهد کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زاهد کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زاهد کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زاهد کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زاهد کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس