عکس دکتر ریحانه رسولی

دکتر ریحانه رسولی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ریحانه رسولی متخصص داخلی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ریحانه رسولی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208
 • 0
 • 03132237468
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 120869
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ریحانه رسولی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ریحانه رسولی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ریحانه رسولی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ریحانه رسولی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ریحانه رسولی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ریحانه رسولی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ریحانه رسولی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ریحانه رسولی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ریحانه رسولی به آدرس اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ریحانه رسولی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ریحانه رسولی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ریحانه رسولی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ریحانه رسولی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ریحانه رسولی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر ریحانه رسولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ریحانه رسولی در زمینه متخصص داخلی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ریحانه رسولی کجاست؟

مطب دکتر ریحانه رسولی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی، مجتمع پزشکی آرمان، طبقه اول، واحد 208 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ریحانه رسولی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ریحانه رسولی که 0 - 03132237468 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ریحانه رسولی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ریحانه رسولی، متخصص داخلی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه رسولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ریحانه رسولی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ریحانه رسولی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ریحانه رسولی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ریحانه رسولی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس