عکس دکتر رومینا نظامی

دکتر رومینا نظامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رومینا نظامی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رومینا نظامی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10
 • 09370994408
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 86270
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر رومینا نظامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رومینا نظامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 79% مراجعین، دکتر رومینا نظامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رومینا نظامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رومینا نظامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رومینا نظامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رومینا نظامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رومینا نظامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رومینا نظامی به آدرس کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رومینا نظامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رومینا نظامی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رومینا نظامی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رومینا نظامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رومینا نظامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر رومینا نظامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رومینا نظامی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رومینا نظامی کجاست؟

مطب دکتر رومینا نظامی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رومینا نظامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رومینا نظامی که 09370994408 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رومینا نظامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رومینا نظامی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا نظامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رومینا نظامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رومینا نظامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رومینا نظامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رومینا نظامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس