X
عکس دکتر روح اله شعراء

دکتر روح اله شعراء

نوبت دهی اینترنتی دکتر روح اله شعراء پزشک طب سنتی ایرانی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر روح اله شعراء نوبت بگیرید.

 • طب سوزنی و سنتی
 • شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان
 • 0
 • 07138440301
 • پزشک طب سنتی ایرانی
 • نظام پزشکی: 102863
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر روح اله شعراء

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر روح اله شعراء

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر روح اله شعراء را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر روح اله شعراء در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر روح اله شعراء، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر روح اله شعراء چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر روح اله شعراء، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر روح اله شعراء انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر روح اله شعراء به آدرس شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر روح اله شعراء رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر روح اله شعراء تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر روح اله شعراء به عنوان یک پزشک پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر روح اله شعراء، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر روح اله شعراء مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک طب سنتی ایرانی دریافت کنند.

دکتر روح اله شعراء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر روح اله شعراء در زمینه پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر روح اله شعراء کجاست؟

مطب دکتر روح اله شعراء به عنوان یک پزشک پزشک طب سنتی ایرانی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر روح اله شعراء، از طریق شماره تلفن مطب دکتر روح اله شعراء که 0 - 07138440301 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر روح اله شعراء چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر روح اله شعراء، پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله شعراء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر روح اله شعراء

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر روح اله شعراء کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر روح اله شعراء امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر روح اله شعراء فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس