X
عکس دکتر رضوان یاری

دکتر رضوان یاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضوان یاری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضوان یاری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه رودکی، روبروی آزمایشگاه آبان، پلاک 6، طبقه 5، واحد 10
 • 09351414046
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 120212
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضوان یاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضوان یاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضوان یاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضوان یاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضوان یاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضوان یاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضوان یاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضوان یاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضوان یاری به آدرس شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه رودکی، روبروی آزمایشگاه آبان، پلاک 6، طبقه 5، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضوان یاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضوان یاری تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضوان یاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضوان یاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضوان یاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر رضوان یاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضوان یاری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضوان یاری کجاست؟

مطب دکتر رضوان یاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شهریار فعالیت میکند، شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه رودکی، روبروی آزمایشگاه آبان، پلاک 6، طبقه 5، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضوان یاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضوان یاری که 09351414046 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضوان یاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضوان یاری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان یاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضوان یاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضوان یاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضوان یاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضوان یاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس