عکس دکتر رضوان نوتاش

دکتر رضوان نوتاش

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضوان نوتاش متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضوان نوتاش نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، مابینشریعتیو طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه4
 • 0
 • 04135556628
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 107509
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضوان نوتاش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضوان نوتاش

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر رضوان نوتاش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضوان نوتاش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضوان نوتاش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضوان نوتاش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضوان نوتاش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضوان نوتاش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضوان نوتاش به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، مابینشریعتیو طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضوان نوتاش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضوان نوتاش تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضوان نوتاش به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضوان نوتاش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضوان نوتاش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر رضوان نوتاش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضوان نوتاش در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضوان نوتاش کجاست؟

مطب دکتر رضوان نوتاش به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، مابینشریعتیو طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضوان نوتاش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضوان نوتاش که 0 - 04135556628 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضوان نوتاش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضوان نوتاش، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان نوتاش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضوان نوتاش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضوان نوتاش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضوان نوتاش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضوان نوتاش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس