عکس دکتر رضا گلدوزیان

دکتر رضا گلدوزیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا گلدوزیان متخصص پزشکی ورزشی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا گلدوزیان نوبت بگیرید.

 • پزشکی ورزش
 • مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۳۱ و دانشجو، ساختمان آریا، طبقه ۴
 • 0
 • 05138937586
 • متخصص پزشکی ورزشی
 • نظام پزشکی: 61736
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا گلدوزیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا گلدوزیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا گلدوزیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا گلدوزیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا گلدوزیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا گلدوزیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا گلدوزیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا گلدوزیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا گلدوزیان به آدرس مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۳۱ و دانشجو، ساختمان آریا، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا گلدوزیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا گلدوزیان تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا گلدوزیان به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا گلدوزیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا گلدوزیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشکی ورزشی دریافت کنند.

دکتر رضا گلدوزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا گلدوزیان در زمینه متخصص پزشکی ورزشی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا گلدوزیان کجاست؟

مطب دکتر رضا گلدوزیان به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۳۱ و دانشجو، ساختمان آریا، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا گلدوزیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا گلدوزیان که 0 - 05138937586 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا گلدوزیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا گلدوزیان، متخصص پزشکی ورزشی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گلدوزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا گلدوزیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا گلدوزیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا گلدوزیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا گلدوزیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس