X
عکس دکتر رضا پورمازار

دکتر رضا پورمازار

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا پورمازار متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا پورمازار نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، سعادت اباد، خیابان بخشايش، كوچه هفدهم( جنب بيمارستان عرفان)، پلاك ٥٤، ساختمان تجاري اداري عرفان، واحد ٤٠٣
 • 0
 • 02126760892
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 99288
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا پورمازار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا پورمازار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا پورمازار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا پورمازار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا پورمازار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا پورمازار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا پورمازار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا پورمازار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا پورمازار به آدرس تهران، سعادت اباد، خیابان بخشايش، كوچه هفدهم( جنب بيمارستان عرفان)، پلاك ٥٤، ساختمان تجاري اداري عرفان، واحد ٤٠٣، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا پورمازار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا پورمازار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا پورمازار به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا پورمازار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا پورمازار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر رضا پورمازار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا پورمازار در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا پورمازار کجاست؟

مطب دکتر رضا پورمازار به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت اباد، خیابان بخشايش، كوچه هفدهم( جنب بيمارستان عرفان)، پلاك ٥٤، ساختمان تجاري اداري عرفان، واحد ٤٠٣ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا پورمازار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا پورمازار که 0 - 02126760892 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا پورمازار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا پورمازار، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا پورمازار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا پورمازار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا پورمازار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا پورمازار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا پورمازار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس