X
عکس دکتر رضا هادی زاده

دکتر رضا هادی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا هادی زاده تخصص بیماری‌های داخلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا هادی زاده نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • میناب - بلوار بسیج - روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس،طبقه اول
 • 07642231125
 • 09054148007
 • تخصص بیماری‌های داخلی
 • نظام پزشکی: 103524
 • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا هادی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا هادی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر رضا هادی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رضا هادی زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا هادی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا هادی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا هادی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا هادی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا هادی زاده به آدرس میناب - بلوار بسیج - روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس،طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا هادی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا هادی زاده تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا هادی زاده به عنوان یک پزشک تخصص بیماری‌های داخلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا هادی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا هادی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تخصص بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر رضا هادی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا هادی زاده در زمینه تخصص بیماری‌های داخلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا هادی زاده کجاست؟

مطب دکتر رضا هادی زاده به عنوان یک پزشک تخصص بیماری‌های داخلی در شهر میناب فعالیت میکند، میناب - بلوار بسیج - روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس،طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا هادی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا هادی زاده که 07642231125 - 09054148007 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا هادی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا هادی زاده، تخصص بیماری‌های داخلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا هادی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا هادی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا هادی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا هادی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا هادی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس