عکس دکتر رضا محسنی بیرجندی

دکتر رضا محسنی بیرجندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا محسنی بیرجندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا محسنی بیرجندی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد ۴۵ و ۴۳، طبقه سوم
 • 0
 • 05138430606
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 54438
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا محسنی بیرجندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا محسنی بیرجندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا محسنی بیرجندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا محسنی بیرجندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا محسنی بیرجندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا محسنی بیرجندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا محسنی بیرجندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا محسنی بیرجندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی به آدرس مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد ۴۵ و ۴۳، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا محسنی بیرجندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا محسنی بیرجندی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا محسنی بیرجندی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا محسنی بیرجندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا محسنی بیرجندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر رضا محسنی بیرجندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا محسنی بیرجندی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی کجاست؟

مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد ۴۵ و ۴۳، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی که 0 - 05138430606 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا محسنی بیرجندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا محسنی بیرجندی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محسنی بیرجندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا محسنی بیرجندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا محسنی بیرجندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا محسنی بیرجندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس