X
عکس دکتر رضا قرایی جمعه یی

دکتر رضا قرایی جمعه یی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا قرایی جمعه یی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا قرایی جمعه یی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۳، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول
 • 0
 • 05138475904
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد
 • نظام پزشکی: 56013
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا قرایی جمعه یی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا قرایی جمعه یی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رضا قرایی جمعه یی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رضا قرایی جمعه یی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا قرایی جمعه یی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا قرایی جمعه یی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا قرایی جمعه یی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا قرایی جمعه یی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۳، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا قرایی جمعه یی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا قرایی جمعه یی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا قرایی جمعه یی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا قرایی جمعه یی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا قرایی جمعه یی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد دریافت کنند.

دکتر رضا قرایی جمعه یی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا قرایی جمعه یی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی کجاست؟

مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۳، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی که 0 - 05138475904 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا قرایی جمعه یی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا قرایی جمعه یی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قرایی جمعه یی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا قرایی جمعه یی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا قرایی جمعه یی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا قرایی جمعه یی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس