X
عکس دکتر رضا قدیمی فتح آباد

دکتر رضا قدیمی فتح آباد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا قدیمی فتح آباد متخصص قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا قدیمی فتح آباد نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان نیکان، طبقه دوم
 • 0
 • 05138544455
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 122920
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا قدیمی فتح آباد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا قدیمی فتح آباد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا قدیمی فتح آباد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا قدیمی فتح آباد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا قدیمی فتح آباد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا قدیمی فتح آباد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا قدیمی فتح آباد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا قدیمی فتح آباد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد به آدرس مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان نیکان، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا قدیمی فتح آباد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا قدیمی فتح آباد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا قدیمی فتح آباد به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا قدیمی فتح آباد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا قدیمی فتح آباد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر رضا قدیمی فتح آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا قدیمی فتح آباد در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد کجاست؟

مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان نیکان، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد که 0 - 05138544455 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا قدیمی فتح آباد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا قدیمی فتح آباد، متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا قدیمی فتح آباد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا قدیمی فتح آباد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا قدیمی فتح آباد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس