عکس دکتر رضا علیزاده

دکتر رضا علیزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا علیزاده متخصص جراحی عمومی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا علیزاده نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول
 • 0
 • 07632254009
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 100532
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا علیزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا علیزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر رضا علیزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا علیزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا علیزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا علیزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا علیزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا علیزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا علیزاده به آدرس بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا علیزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا علیزاده تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا علیزاده به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا علیزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا علیزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر رضا علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا علیزاده در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا علیزاده کجاست؟

مطب دکتر رضا علیزاده به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا علیزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا علیزاده که 0 - 07632254009 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا علیزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا علیزاده، متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا علیزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا علیزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا علیزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا علیزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس