عکس دکتر رضا عبودی

دکتر رضا عبودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا عبودی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا عبودی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش معدل، ساختمان سال، واحد 305
 • 09367180414
 • 0
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو)
 • نظام پزشکی: 61474
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا عبودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا عبودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر رضا عبودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا عبودی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا عبودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا عبودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا عبودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا عبودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا عبودی به آدرس شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش معدل، ساختمان سال، واحد 305، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا عبودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا عبودی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا عبودی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا عبودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا عبودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو) دریافت کنند.

دکتر رضا عبودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا عبودی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا عبودی کجاست؟

مطب دکتر رضا عبودی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش معدل، ساختمان سال، واحد 305 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا عبودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا عبودی که 09367180414 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا عبودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا عبودی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی و قرنیه، جراحی های لیزری(لیزیک) ، رفع عیوب انکساری،جراحی آب مروارید(فیکو)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا عبودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا عبودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا عبودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا عبودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا عبودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس