عکس دکتر رضا صحرایی

دکتر رضا صحرایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا صحرایی متخصص ارتوپدی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا صحرایی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تبریز، خیابان 17شهریور، روبروی بانک ملت، برج سپید، طبقه5
 • 0
 • 04135544467
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 116895
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا صحرایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا صحرایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا صحرایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا صحرایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا صحرایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا صحرایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا صحرایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا صحرایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا صحرایی به آدرس تبریز، خیابان 17شهریور، روبروی بانک ملت، برج سپید، طبقه5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا صحرایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا صحرایی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا صحرایی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا صحرایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا صحرایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر رضا صحرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا صحرایی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا صحرایی کجاست؟

مطب دکتر رضا صحرایی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17شهریور، روبروی بانک ملت، برج سپید، طبقه5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا صحرایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا صحرایی که 0 - 04135544467 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا صحرایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا صحرایی، متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صحرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا صحرایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا صحرایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا صحرایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا صحرایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس