X
عکس دکتر رضا شیاری

دکتر رضا شیاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا شیاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا شیاری نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول
 • 0
 • 02126411681
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان
 • نظام پزشکی: 36163
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا شیاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا شیاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رضا شیاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رضا شیاری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا شیاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا شیاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا شیاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا شیاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا شیاری به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا شیاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا شیاری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا شیاری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا شیاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا شیاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های روماتولوژی کودکان دریافت کنند.

دکتر رضا شیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا شیاری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا شیاری کجاست؟

مطب دکتر رضا شیاری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا شیاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا شیاری که 0 - 02126411681 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا شیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا شیاری، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های روماتولوژی کودکان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا شیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا شیاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا شیاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا شیاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا شیاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس