X
عکس دکتر رضا رادفر

دکتر رضا رادفر

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا رادفر متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا رادفر نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه دوم
 • 09142433067
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی
 • نظام پزشکی: 62893
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا رادفر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا رادفر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رضا رادفر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رضا رادفر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا رادفر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا رادفر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا رادفر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا رادفر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا رادفر به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا رادفر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا رادفر تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا رادفر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا رادفر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا رادفر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

دکتر رضا رادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا رادفر در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا رادفر کجاست؟

مطب دکتر رضا رادفر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا رادفر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا رادفر که 09142433067 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا رادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا رادفر، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا رادفر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا رادفر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا رادفر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا رادفر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس