عکس دکتر رضا جهان سپاس

دکتر رضا جهان سپاس

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا جهان سپاس متخصص کودکان و نوزادان در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا جهان سپاس نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا جهان سپاس

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا جهان سپاس

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا جهان سپاس را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا جهان سپاس ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا جهان سپاس، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا جهان سپاس چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا جهان سپاس، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا جهان سپاس انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا جهان سپاس به آدرس ارومیه، بلوار مدرس، خیابان محمد نژاد، ساختمان شمس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا جهان سپاس رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا جهان سپاس تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا جهان سپاس به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا جهان سپاس، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا جهان سپاس مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر رضا جهان سپاس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا جهان سپاس در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا جهان سپاس کجاست؟

مطب دکتر رضا جهان سپاس به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، بلوار مدرس، خیابان محمد نژاد، ساختمان شمس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا جهان سپاس، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا جهان سپاس که 0 - 04433461586 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا جهان سپاس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا جهان سپاس، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جهان سپاس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا جهان سپاس

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا جهان سپاس کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا جهان سپاس امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا جهان سپاس فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس