عکس دکتر رضا امین

دکتر رضا امین

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا امین متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا امین نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • شیراز خیابان مشیر فاطمی طبقه فوقانی شیراز پاساژ کلینیک پزشکان
 • 0
 • 07132333282
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان
 • نظام پزشکی: 12642
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا امین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا امین

پزشک پرطرفدار
بیش از 52% مراجعین، دکتر رضا امین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا امین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا امین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا امین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا امین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا امین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا امین به آدرس شیراز خیابان مشیر فاطمی طبقه فوقانی شیراز پاساژ کلینیک پزشکان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا امین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا امین تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا امین به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا امین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا امین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان دریافت کنند.

دکتر رضا امین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا امین در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا امین کجاست؟

مطب دکتر رضا امین به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان مشیر فاطمی طبقه فوقانی شیراز پاساژ کلینیک پزشکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا امین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا امین که 0 - 07132333282 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا امین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا امین، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و آسم، آلرژی و نقص ایمنی کودکان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا امین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا امین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا امین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا امین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا امین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس