عکس دکتر رضا آقا محمدی

دکتر رضا آقا محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا آقا محمدی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا آقا محمدی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، ساختمان رازی، واحد 72
 • 09370242067
 • 0
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • نظام پزشکی: 105535
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا آقا محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رضا آقا محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا آقا محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا آقا محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا آقا محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا آقا محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا آقا محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا آقا محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا آقا محمدی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، ساختمان رازی، واحد 72، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا آقا محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا آقا محمدی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا آقا محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا آقا محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا آقا محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی دریافت کنند.

دکتر رضا آقا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا آقا محمدی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا آقا محمدی کجاست؟

مطب دکتر رضا آقا محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، ساختمان رازی، واحد 72 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا آقا محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا آقا محمدی که 09370242067 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا آقا محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا آقا محمدی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا آقا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا آقا محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا آقا محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا آقا محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا آقا محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس