عکس دکتر رسول کمال پور

دکتر رسول کمال پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول کمال پور متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رسول کمال پور نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول کمال پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رسول کمال پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رسول کمال پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رسول کمال پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رسول کمال پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رسول کمال پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رسول کمال پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رسول کمال پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رسول کمال پور به آدرس مشهد، بلوار احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان خورشید، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رسول کمال پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رسول کمال پور تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رسول کمال پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رسول کمال پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رسول کمال پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر رسول کمال پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رسول کمال پور در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رسول کمال پور کجاست؟

مطب دکتر رسول کمال پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان خورشید واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رسول کمال پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رسول کمال پور که 09032061685 - 05138466790 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رسول کمال پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رسول کمال پور، متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رسول کمال پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رسول کمال پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رسول کمال پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رسول کمال پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رسول کمال پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس