عکس دکتر رسول ملک محمدی

دکتر رسول ملک محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول ملک محمدی متخصص چشم پزشکی در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رسول ملک محمدی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • قزوین، سبزمیدان، ابتدای نادری جنوبی، طبقه فوقانی بانک سینا
 • 0
 • 02833249270
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 119630
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول ملک محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رسول ملک محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر رسول ملک محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رسول ملک محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رسول ملک محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رسول ملک محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رسول ملک محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رسول ملک محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رسول ملک محمدی به آدرس قزوین، سبزمیدان، ابتدای نادری جنوبی، طبقه فوقانی بانک سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رسول ملک محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رسول ملک محمدی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رسول ملک محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رسول ملک محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رسول ملک محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر رسول ملک محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رسول ملک محمدی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رسول ملک محمدی کجاست؟

مطب دکتر رسول ملک محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، سبزمیدان، ابتدای نادری جنوبی، طبقه فوقانی بانک سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رسول ملک محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رسول ملک محمدی که 0 - 02833249270 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رسول ملک محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رسول ملک محمدی، متخصص چشم پزشکی، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رسول ملک محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رسول ملک محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رسول ملک محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رسول ملک محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رسول ملک محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس