X
عکس دکتر رسول شاه حسینی

دکتر رسول شاه حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول شاه حسینی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رسول شاه حسینی نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب
  • خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، قبل از چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان شریف، طبقه5، واحد15
  • 07632226666
  • متخصص جراحی مغز و اعصاب
  • نظام پزشکی: 153814
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول شاه حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رسول شاه حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رسول شاه حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رسول شاه حسینی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رسول شاه حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رسول شاه حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رسول شاه حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رسول شاه حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رسول شاه حسینی به آدرس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، قبل از چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان شریف، طبقه5، واحد15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رسول شاه حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رسول شاه حسینی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رسول شاه حسینی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رسول شاه حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رسول شاه حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر رسول شاه حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رسول شاه حسینی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رسول شاه حسینی کجاست؟

مطب دکتر رسول شاه حسینی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، قبل از چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان شریف، طبقه5، واحد15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رسول شاه حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رسول شاه حسینی که 07632226666 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رسول شاه حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رسول شاه حسینی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رسول شاه حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رسول شاه حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رسول شاه حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رسول شاه حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رسول شاه حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس