عکس دکتر رسول سالار

دکتر رسول سالار

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول سالار متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رسول سالار نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، مجتمع شیری، طبقه اول، واحد2
 • 0
 • 02144039438
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 94958
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رسول سالار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رسول سالار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رسول سالار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رسول سالار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رسول سالار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رسول سالار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رسول سالار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رسول سالار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رسول سالار به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، مجتمع شیری، طبقه اول، واحد2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رسول سالار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رسول سالار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رسول سالار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رسول سالار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رسول سالار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر رسول سالار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رسول سالار در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رسول سالار کجاست؟

مطب دکتر رسول سالار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، مجتمع شیری، طبقه اول، واحد2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رسول سالار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رسول سالار که 0 - 02144039438 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رسول سالار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رسول سالار، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رسول سالار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رسول سالار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رسول سالار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رسول سالار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رسول سالار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس