X
عکس دکتر رز سمسارزاده

دکتر رز سمسارزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر رز سمسارزاده پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رز سمسارزاده نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از چهار راه پسیان، جنب بانک آینده، پلاک50، طبقه 4، واحد5
 • 0
 • 02122015492
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 129410
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رز سمسارزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رز سمسارزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رز سمسارزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رز سمسارزاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رز سمسارزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رز سمسارزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رز سمسارزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رز سمسارزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رز سمسارزاده به آدرس تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از چهار راه پسیان، جنب بانک آینده، پلاک50، طبقه 4، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رز سمسارزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رز سمسارزاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رز سمسارزاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رز سمسارزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رز سمسارزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر رز سمسارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رز سمسارزاده در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رز سمسارزاده کجاست؟

مطب دکتر رز سمسارزاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از چهار راه پسیان، جنب بانک آینده، پلاک50، طبقه 4، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رز سمسارزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رز سمسارزاده که 0 - 02122015492 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رز سمسارزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رز سمسارزاده، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رز سمسارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رز سمسارزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رز سمسارزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رز سمسارزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رز سمسارزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس