X
عکس دکتر رزا مقدم

دکتر رزا مقدم

نوبت دهی اینترنتی دکتر رزا مقدم متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رزا مقدم نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، بالاتر از بلوار دریا، خیابان 37، پلاک 6، واحد 6
 • 0
 • 02188690639
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • نظام پزشکی: 34097
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رزا مقدم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رزا مقدم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رزا مقدم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رزا مقدم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رزا مقدم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رزا مقدم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رزا مقدم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رزا مقدم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رزا مقدم به آدرس تهران، بالاتر از بلوار دریا، خیابان 37، پلاک 6، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رزا مقدم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رزا مقدم تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رزا مقدم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رزا مقدم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رزا مقدم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف دریافت کنند.

دکتر رزا مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رزا مقدم در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رزا مقدم کجاست؟

مطب دکتر رزا مقدم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بالاتر از بلوار دریا، خیابان 37، پلاک 6، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رزا مقدم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رزا مقدم که 0 - 02188690639 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رزا مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رزا مقدم، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و آی وی اف، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رزا مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رزا مقدم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رزا مقدم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رزا مقدم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رزا مقدم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس