عکس دکتر رخساره مهرزاده

دکتر رخساره مهرزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر رخساره مهرزاده پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رخساره مهرزاده نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمان غربی، چهارراه واعظی، دندانپزشکی اسکان، پلاک 132، طبقه دوم
 • 0
 • 02122247164
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 36292
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رخساره مهرزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رخساره مهرزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رخساره مهرزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رخساره مهرزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رخساره مهرزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رخساره مهرزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رخساره مهرزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رخساره مهرزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رخساره مهرزاده به آدرس تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمان غربی، چهارراه واعظی، دندانپزشکی اسکان، پلاک 132، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رخساره مهرزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رخساره مهرزاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رخساره مهرزاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رخساره مهرزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رخساره مهرزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر رخساره مهرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رخساره مهرزاده در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رخساره مهرزاده کجاست؟

مطب دکتر رخساره مهرزاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمان غربی، چهارراه واعظی، دندانپزشکی اسکان، پلاک 132، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رخساره مهرزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رخساره مهرزاده که 0 - 02122247164 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رخساره مهرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رخساره مهرزاده، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رخساره مهرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رخساره مهرزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رخساره مهرزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رخساره مهرزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رخساره مهرزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس