عکس دکتر رحیم تسلیمی

دکتر رحیم تسلیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رحیم تسلیمی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رحیم تسلیمی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب MRI، بانک پاسارگاد، مجتمع هزاره
 • 09137852145
 • 0
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 73530
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر رحیم تسلیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رحیم تسلیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر رحیم تسلیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رحیم تسلیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رحیم تسلیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رحیم تسلیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رحیم تسلیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رحیم تسلیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رحیم تسلیمی به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب MRI، بانک پاسارگاد، مجتمع هزاره، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رحیم تسلیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رحیم تسلیمی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رحیم تسلیمی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رحیم تسلیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رحیم تسلیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر رحیم تسلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رحیم تسلیمی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رحیم تسلیمی کجاست؟

مطب دکتر رحیم تسلیمی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب MRI، بانک پاسارگاد، مجتمع هزاره واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رحیم تسلیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رحیم تسلیمی که 09137852145 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رحیم تسلیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحیم تسلیمی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم تسلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رحیم تسلیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رحیم تسلیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رحیم تسلیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رحیم تسلیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس