X
عکس دکتر رحمان علیزادیان

دکتر رحمان علیزادیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر رحمان علیزادیان متخصص قلب و عروق در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رحمان علیزادیان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بوشهر، چهارراه دادگستری، مجتمع درمانی هلال احمر
 • 0
 • 07733330528
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 118024
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر رحمان علیزادیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رحمان علیزادیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر رحمان علیزادیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر رحمان علیزادیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رحمان علیزادیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رحمان علیزادیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رحمان علیزادیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رحمان علیزادیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رحمان علیزادیان به آدرس بوشهر، چهارراه دادگستری، مجتمع درمانی هلال احمر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رحمان علیزادیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رحمان علیزادیان تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رحمان علیزادیان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رحمان علیزادیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رحمان علیزادیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر رحمان علیزادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رحمان علیزادیان در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رحمان علیزادیان کجاست؟

مطب دکتر رحمان علیزادیان به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، چهارراه دادگستری، مجتمع درمانی هلال احمر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رحمان علیزادیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رحمان علیزادیان که 0 - 07733330528 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رحمان علیزادیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحمان علیزادیان، متخصص قلب و عروق، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان علیزادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رحمان علیزادیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رحمان علیزادیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رحمان علیزادیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رحمان علیزادیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس