عکس دکتر رامین محمودی

دکتر رامین محمودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین محمودی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رامین محمودی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک ۱۸۵
 • 0
 • 02188034928
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 84771
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین محمودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رامین محمودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رامین محمودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رامین محمودی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رامین محمودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رامین محمودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رامین محمودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رامین محمودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رامین محمودی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک ۱۸۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رامین محمودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رامین محمودی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رامین محمودی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رامین محمودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رامین محمودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر رامین محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رامین محمودی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رامین محمودی کجاست؟

مطب دکتر رامین محمودی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک ۱۸۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رامین محمودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رامین محمودی که 0 - 02188034928 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رامین محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین محمودی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رامین محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رامین محمودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رامین محمودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رامین محمودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رامین محمودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس