عکس دکتر رامین عشرتخواه

دکتر رامین عشرتخواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین عشرتخواه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رامین عشرتخواه نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، رسالت شرقی، چهارراه سرسبز، ساختمان سما، طبقه سوم، واحد 302
 • 0
 • 02177187207
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی
 • نظام پزشکی: 65950
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر رامین عشرتخواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر رامین عشرتخواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر رامین عشرتخواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رامین عشرتخواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رامین عشرتخواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رامین عشرتخواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رامین عشرتخواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رامین عشرتخواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رامین عشرتخواه به آدرس تهران، رسالت شرقی، چهارراه سرسبز، ساختمان سما، طبقه سوم، واحد 302، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رامین عشرتخواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رامین عشرتخواه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رامین عشرتخواه به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رامین عشرتخواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رامین عشرتخواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی دریافت کنند.

دکتر رامین عشرتخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رامین عشرتخواه در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رامین عشرتخواه کجاست؟

مطب دکتر رامین عشرتخواه به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، رسالت شرقی، چهارراه سرسبز، ساختمان سما، طبقه سوم، واحد 302 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رامین عشرتخواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رامین عشرتخواه که 0 - 02177187207 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رامین عشرتخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین عشرتخواه، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندویورولوژی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رامین عشرتخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رامین عشرتخواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رامین عشرتخواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رامین عشرتخواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رامین عشرتخواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس